למה מומנט השמה?

מומנט השמה מעניק כלים ממוקדים, קצרי טווח ומותאמים אישית לארגון. ההבנה, הידע והמומחיות מאפשרים לנו להבטיח לך מקצוענות בגיוס עובדים – אבחון קפדני, חוות דעת מקיפה על המועמדים וקשרי תעסוקה ארוכי טווח.

מומנט השמה מלווה את תהליך הגיוס מתחילתו, הגדרת תפקיד ופרופיל מועמד, פרסום המשרה בערוצים השונים ועד לרגע חתימת החוזה. במסגרת הליווי נשמח לייעץ בנושאי שכר, כלים אובייקטיביים לאבחון ומיון המועמד ודיני עבודה.

מאגר מועמדים איכותיים וזמינים לעבודה.
אנו דואגים לשמור על קשר רציף עם המועמדים ומשתמשים בכל עת במקורות מתחדשים בכדי להגיע למועמדים נוספים: פורטלים, רשתות חברתיות, פורומים מקצועיים, אתרי דרושים ועוד.

אנו במומנט השמה מאמינים כי תהליך גיוס עובדים אינו בדבר “מזל” או “אינטואיציה חזקה”, אלא בדבר קבלת החלטות רציונאלית ושקולה שמטרתה צמצום אי הוודאות והובלת החברה להצלחה – לכל טווח התפקידים! לפיכך, אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות לתהליך גיוס הכולל אבחון מעמיק. בהתאם להגדרת התפקיד ופרופיל המועמד הרצוי, אנו נבחן יחד את הכישורים והמאפיינים החשובים לכם, ונבנה יחד תהליך אבחוני שמחד יספק תוקף ניבוי גבוה על התאמתו של המועמד לתפקיד ולארגון, ומאידך לא יהווה “איום” למועמד.

שר רציף עם המועמדים ומשתמשים בכל עת במקורות מתחדשים בכדי להגיע למועמדים נוספים: פורטלים, רשתות חברתיות, פורומים מקצועיים, אתרי דרושים ועוד.

יועצי ההשמה במומנט ממיינים רק את המועמדים המתאימים, מראיינים כל אחד מהם ראיון טלפוני וראיון פרונטלי ומוודאים את מידת התאמתם של המועמדים הן בבחינת דרישות התפקיד והן בבחינת התאמתם לאופי הארגון והתרבות הארגונית. אנו מקפידים על קיום פגישה בארגונכם טרם תחילת שיתוף הפעולה ביננו, וזאת בכדי להכיר את הארגון והתרבות הארגונית בו (אנו יכולים למצוא הרבה מועמדים מתאימים לתיאור התפקיד, אך לא כולם יתאימו לארגון שלכם!).

​תרצו להכשיר עובד שהגיע מטעמכם?
תקבלו עדיפות ברישום לקורס

 למידע נוסף >

אנו נעזור לכם במציאת העובד הבא !