למה מכון מומנט?

מקצועיות וקשרי תעסוקה ארוכי טווח !

להבדיל מהעוסקים בתחום, מכון מומנט מעניק כלים חסכוניים, ממוקדים, קצרי טווח ומותאמים אישית לארגון. ההבנה, הידע והמומחיות מאפשרים לנו להבטיח לך מקצוענות בגיוס עובדים: אבחון קפדני, קבלת חוות דעת מקיפה על המועמדים, וקשרי תעסוקה ארוכי טווח.

מאגר מועמדים איכותי ועדכני - מאגר של אלפי מועמדים איכותיים וזמינים לעבודה. אנו דואגים לשמור על קשר רציף עם המועמדים, ומשתמשים בכל עת במקורות מתחדשים בכדי להגיע למועמדים נוספים: פורטלים, רשתות חברתיות, פורומים מקצועיים, אתרי דרושים ועוד.

השמה כוללת אבחון מועמדים  אנו, מכון מומנט, מאמינים כי תהליך גיוס עובדים אינו בדבר "מזל" או "אינטואיציה חזקה", אלא בדבר קבלת החלטות רציונאלית ושקולה, שמטרתה צמצום אי הוודאות והובלת החברה להצלחה – לכל טווח התפקידים! לפיכך, אנו שמים דגש על ליווי תהליך גיוס מעמיק הכולל לא רק סינון קפדני וראיונות טלפוניים ופרונטליים, אלא נותנים דגש לחשיבות האבחון והמיון בבחינת המועמדים. בהתאם להגדרת התפקיד ופרופיל המועמד, אנו נבחן יחד את הכישורים והמאפיינים החשובים לכם בעובד הבא, ונבנה יחד תהליך אבחוני שמחד יספק תוקף ניבוי גבוה על התאמתו של המועמד לתפקיד ולארגון, ומאידך לא יהווה "איום" למועמד.

סינון קפדני של מועמדים יועצי ההשמה במכון מומנט ממיינים רק את המועמדים המתאימים, מראיינים כל אחד מהם ראיון טלפוני וראיון פרונטלי ומוודאים את מידת התאמתם של המועמדים הן בבחינת דרישות התפקיד והן בבחינת התאמתם לאופי הארגון והתרבות הארגונית. אנו מקפידים על קיום פגישה בארגונכם טרם תחילת שיתוף הפעולה ביננו, וזאת בכדי לחוש את הארגון והתרבות הארגונית בו (אנו יכולים למצוא הרבה מועמדים מתאימים לתיאור התפקיד, אך לא כולם יתאימו לארגון שלכם!).

ליווי תהליך הגיוס מכון מומנט מלווה את תהליך הגיוס מתחילתו, הגדרת תפקיד ופרופיל מועמד ופרסום המשרה בערוצים השונים, ועד לרגע חתימת החוזה. במסגרת הליווי נשמח לייעץ בנושאי שכר, כלים אובייקטיביים לאבחון ומיון המועמד ודיני עבודה.

מגייס עובדים ?

אנו נעזור לכם במציאת העובד הבא ! חבילות הגיוס שלנו