הכנה לדינמיקה קבוצתית

האם אתה חושש מדינמיקה קבוצתית ביום האבחון שלך? האם אתה לא מבין למה חייב להשתלט ולהנהיג את הקבוצה כדי להיבחר לתפקיד? האם אתה מרגיש שדינמיקה קבוצתית לא משקפת את מי שאתה בעבודה?

דינמיקה קבוצתית הינה חלק מרכזי במבחני מיון וקבלה לתפקיד. אם בעבר הדינמיקה הקבוצתית הייתה נהוגה רק במכוני אבחון, כיום דינמיקה קבוצתית מבוצעת גם בתוך ארגונים באופן שיטתי כחלק מתהליך סינון המועמדים שלהם. הסיכוי שלך להיתקל במבחן קבוצתי זה הוא גבוה !

הכנה למבחן דינמיקה קבוצתית מפחיתה באופן משמעותי את החששות הכבדים מהסיטואציה, מפריכה שמועות לא נכונות ומאפשרת לך להגיע אל המבחן בשליטה, בתחושה של וודאות וביטחון עצמי גבוה יותר, שבתורם יקלו עליך להפגין את כישורייך האמיתיים בצורה האופטימאלית.

כיצד מצליחים בדינמיקה קבוצתית?

ההכנה לדינמיקה הקבוצתית הינה פגישה אישית בת שעתיים עם מומחה מכון מומנט, וכוללת:

1. מעבר על כל שלב ושלב בתהליך המבחן הקבוצתי / דינמיקה קבוצתית

2. ביצוע סימולציות לכל שלב

3. קבלת משוב על הסימולציות (דגשים לשימור ושיפור), והדרכה כיצד להתנהל במבחן קבוצתי / דינמיקה קבוצתית בצורה הטובה ביותר ובאופן שימקסם את יכולותייך בכדי לעבור מבחן זה בהצלחה !

 

  « זה הרגע להתייעץ עם צוות המומחים של מכון מומנט »

 עמודים נוספים שיכולים לעניין אותך:  קורות חיים לדוגמא כיצד כותבים קורות חיים | כתיבת קורות חים באנגלית | תמונה בקורות חיים – כן או לא ? | איך לעבור את שלב סינון קורות החיים בהצלחה ? בירור פרטים לפני ראיון עבודה שפת גוף בראיון עבודה | מה לא כדאי לעשות בראיון עבודה ? ספר/י לי מה הן החולשות שלך |